Обрізування вишні і черешні

Компанія «Ваш садівник» здійснює обрізування плодових та декоративних культур у Києві та Київській області. Наш телефон ☎ (050) 334-60-70. 

Вишня та черешня – дуже чутливі до обрізування, занадто інтенсивне обрізування не бажане. Для вишні і черешні, як кісточкових, характерна схильність до камедетечі, тому зрізи повинні бути своєчасно і ретельно оброблені. 

Деревоподібні форми обрізають, як показано малюнку. Головним чином, видаляють вовчаки, пошкоджені гілки і здійснюють проріджування.

Після посадки вишні або черешні намічають 6-8 основних гілок, що знаходяться на рівній відстані один від одного, решта гілок видаляється на кільце. Таким чином, крона дорослого дерева складатиметься з 5-7 гілок, що знаходяться на відстані 15-30 см один від одного, розташованих спірально на стовбурі.

Висота штамба не повинна перевищувати 50-70 см. Після досягнення потрібної висоти провідник дерева – частина стовбура, що несе скелетні гілки, систематично вкорочується.

Раз на три-чотири роки слід робити омолоджувальне обрізування вишень та черешень. Для цього послідовно проріджують крону та вкорочують провідник.

Компанія «Ваш садівник» здійснює обрізування плодових та декоративних культур у Києві та київській області. Умови та ціни

Обрізування дерев.

Всі статті розділу:

☎(050) 334 60 70