Система поливу

Системи автоматичного поливу

Компанія “Ваш садівник” виконує повний комплекс робіт зі створення систем автоматичного поливу.

Сучасний, далекоглядний, а, головне, правдивий проект благоустрою території обов’язково передбачає і установку системи автоматичного поливу. Як дивно б це не прозвучало, така система – питання економії, економії води, електроенергії і часу.

 Система автоматичного поливу працює цілодобово, протягом восьми-дев’яти місяців на рік. При цьому вона не просто поливає рослини; кожна зона зрошення отримує вологу оптимальним для рослин способом і в певній кількості.

Чи існують розумні альтернативи системі автоматичного поливу? Для газону, наприклад, немає. Газонна трава дуже помітно реагує на будь-які зміни, а забезпечити рівномірний полив вручну – практично неможливо, газон буде плямистим. Для дерев і чагарників відсутність регулярного поливу менш згубна, але рослини, що поливаються автоматично, виглядають незрівнянно краще.

Потрібно відзначити, що система поливу – це не обов’язково дуже дорого. Із розумом підійшовши до підбору зрошувачів, і їх розстановки, можна значно здешевити проєкт. Крім того, існує ряд великих і маленьких хитрощів, що дозволяють істотно знизити вартість матеріалів. Детальніше про це у відповідних розділах

Проектування систем поливу

Устаткування для поливу

Монтаж систем автоматичного поливу

☎(050) 334 60 70