Обрізування груші

Компанія “Ваш садівник” здійснює швидке і якісне обрізування саду, включаючи і обрізування груші. Бригада виїжджає на об’єкт, оснащена усім необхідним устаткуванням і інструментом для обрізування. Узгодивши попередньо, обрізування можна поєднати з необхідними заходами по захисту від захворювань і шкідників в саду.

Груша – дерево з густою кроною і рясним листям, тому своєчасне обрізування дерева просто необхідне. При формуванні крони груші намагаються дотримуватися її пірамідальності.


Основними цілями обрізування груші є формування здорової, рівномірної крони з добре освітленими і вентильованими скелетними гілками. Кількість плодоносних гілок має бути приблизно рівною на гілках одного ярусу. Стовбур не має бути обтяжений вовчаками і гілками, що розташовані занадто близько до стовбура. Не менш важлива і санітарна складова – пошкоджені, зламані і хворі гілки потрібно регулярно видаляти.

Обрізування груші, підпорядковуючись загальним правилам, все ж, має ряд особливостей. Обрізку груші можна здійснювати навесні і осінню. Весняне обрізування є важливішим, оскільки за теплу пору року свіжі зрізи встигають гоїтися, і дерево не піддається ризику обмороження. У весняне обрізування можна об’єднати такі важливі функції, як що формує і санітарна — за зиму на дереві могли підмерзнути вітки, виникнути і інші пошкодження.

Груша відрізняється сильним верхівковим приростом, тому висота груші підлягає ретельному контролю.  Стежать, також, і за появою і розвитком конкурентів, при їх надмірно активному зростанні, такі пагони видаляють на кільце.

Грушу обрізують щорічно. Виключення складає лише рік посадки дерева з відкритою кореневою системою — оскільки при посадці грушу обрізують, не варто робити це повторно. У подальші роки грушу планомірно обрізують — однорічні пагони укорочують на одну третину, видаляють пошкоджені гілки, гілки, направлені всередину крони.

Весь процес обрізування має бути підпорядкований одній концепції — збереженню і підтримці помірно густої крони пірамідальної форми.

Скелетні гілки намагаються розташовувати рывномырно по висоті стовбура на відстані 0,3-0,5 м, кут між стовбуром і скелетною гілкою 65-80°, напівскелетні гілки розташовують широко і максимально горизонтально. Терміни осіннього обрізування обумовлені кліматичними умовами. Не варто проводити обрізування перед самими заморозками — обрізані пагони можуть ушкодитися морозом

Компанія «Ваш садівник» вже 15 років працює в Києві і Київській області, надаючи послуги з догляду за садом, зокрема, і обрізанню груші.

Умови і ціни – ТУТ

Обрізування дерев.

Всі статті розділу:

☎(050) 334 60 70