Весняне обрізування плодових та декоративних

Компанія «Ваш садівник» пропонує послуги з обрізки дерев. В комплекс наших послуг входять усі види весняної обрізки плодових та декоративних культур. Вартість обрізки залежить від розмірів та стану рослин, віддаленості ділянки від Києва. З цінами обрізки дерев можна ознайомитись тут.

Орім самої обрізки, садівники проводять обробку свіжих зрізів, фарбування стовбурів, проводять діагностику рослин, дають рекомендації щодо подальшого догляду. Одночасно з обрізанням можливе проведення протипаразитарної обробки саду.

Головні завдання весняного обрізування саду:

  • Огляд та оцінка стану рослин – обрізаючи рослину, садівник отримує можливість всебічно оцінити стан рослини після зими та визначити найважливіші напрямки догляду.
  • Видалення гілок, пошкоджених взимку – розвиток шкідливих організмів набагато легше відбувається саме в пошкоджених і ослаблених гілках дерева, тому дуже важливо якомога раніше позбавити від них дерево.
  • Досягнення максимально рясного плодоношення та вегетації. Для коректного обрізання дерев та чагарників слід точно визначити, які частини крони сприятимуть плодоношенню, а які перешкоджатимуть. Зайве слід видалити, даючи рослині можливість направити всі поживні речовини у потрібному напрямку.

Компанія «Ваш Садівник» здійснює обрізку саду в Києві та Київській області. Маємо великий досвід робіт, використовуємо професійний інструмент і матеріали високої якості.

Послуги та ціни ТУТ

Обрізування дерев.

Всі статті розділу:

☎(050) 334 60 70