Територія дитинства

Ми із задоволенням поділимося великим проектом для маленьких мешканців – двома будиночками на деревах.

Перед нашою компанією було поставлено завдання збудувати два окремі, повноцінні будиночки на деревах. Більший за площею будиночок розташовується між трьома стовбурами тополь, менший – біля одного дерева. Робота була дуже відповідальною – адже будиночки мають бути не лише красивими, а й зручними та безпечними. Особливої ​​уваги вимагає той факт, що дерева рухливі, і платформи не можуть бути жорстко закріплені на стовбурах. Була використана спеціальна конструкція платформ, що рівномірно розподіляє навантаження на стовбури.

Опори були декоровані джутом, ними змонтовані спортивні снаряди.

Будівництво розпочалося із монтажу платформ. Настил на платформах виконаний із деревини, обробленої для захисту від атмосферних явищ. Дошки розташовані з невеликим проміжком, щоб дощова вода стікала, не затримуючись на платформах. Змонтовано каркас майбутніх будиночків із твердих сортів дерева.

Стіни виконані з «сендвіч-панелей» з парозахистом та теплоізоляцією. Вмонтовано металопластикові вікна.

До великого будиночка ведуть сходи, в маленький будиночок можна піднятися через люк, або по стовпу з перекладинами. Платформи поєднує підвісний міст. З маленького будиночка можна не тільки спуститися сходами або жердиною з перекладинами, але й зістрибнути на невеликий пагорб із нижнього майданчика.

За первісним планом будиночки були обшиті деревом. Згодом їх обробили декоративною дерев’яною лускою. У новому оздобленні будиночки виглядають чудово. Насамкінець ще кілька фото.

☎(050) 334 60 70