Рулонний газон

Влаштування рулонного газону

Перевагою використання рулонних газонів, насамперед, є швидкість отримання повноцінного, дорослого та якісного газону — буквально відразу ж після вкорінення газоном можна ходити і бігати. Цей газон не потрібно полоти!

Рулонний газон

Крім того, оскільки ви отримуєте дорослий, зазвичай, дворічний газон, він буде більш стійким до різних захворювань та атмосферних впливів.

Є кілька суттєвих моментів, на які варто звернути увагу при покупці.

По-перше-рулонний газон досить дорогий, по-друге, виробники часто заощаджують на трав’яному складі газону.

Обираючи газон, слід уточнити його склад і переконатися на власні очі у наявності і широколистих і тонколистих злаків у складі вибраного газону.

Існує небезпечна помилка, що перед укладанням рулонного газону не потрібно готувати ґрунт. Рулонний газон вимагає точно такої ж підготовки ґрунту, як і посівний. Детальніше про це написано в розділі «Підготовка ґрунту», зазначу, що при плануванні рівня газону потрібно врахувати товщину самого газону, він становить 3-5 см. А при покупці до необхідної площі варто додати 5-10 м² запасу.

Загальновідомо, яку шкоду може завдати газону кріт, що оселився на ділянці. Рекомендуємо перед укладанням газону, розстелити сітку проти кротів, це цінне придбання обов’язково себе окупить.

Важливо спланувати доставку газону такоим чином, щоб рулони якомога менше часу провели на відкритому повітрі і були викладені якомога швидше.

Компанія «Ваш Садівник» здійснює підготовку ґрунту та укладання рулонного газону, а також подальший догляд за ним.

☎(050) 334 60 70