Посівний газон

Для висіювання газону використовують трав’яні суміші різноманітних пропорцій. Зазвичай, до складу суміші входить 8-14 сортів газонних трав.

Газон через тиждень після висіву

Під час посіву газону можна підібрати оптимальний тип газону для кожної цільової зони. Наприклад, для зони активного відпочинку, дцільним є спортивний газон, що без шкоди витримує механічні впливи, а для партерної частини – більш естетичний, але менш стійкий тип. Можна створити і власну, індивідуальну суміш, що точно відповідає вашим вимогам.

За два тижні

Декілька слів про динаміку схожості. Не варто вірити обіцянкам створити хороший посівний газон за місяць – перші трави справді сходять на 4-5 день після посіву, але деякі цінніші сорти сходять до 40 днів. Тому, якщо ваш газон сходить нерівномірно, це хороша ознака – значить у його складі значна частка цінних трав.

Без сумніву, посівний газон на 20-30% дешевший за рулонний, проте процес його створення набагато трудомісткіший, вимагає сил і часу.

Якою ретельною не була б обробка від бур’янів, до моменту формування щільної дернини, буде необхідна систематична прополка. Однією з найважливіших умов вирощування хорошого газону є рясний і рівномірний полив, тому посів, як і укладання газону великої площі недоцільний без системи автоматичного поливу.

При створенні газону доведеться зустрітися ще з одним поширеним, але шкідливим міфом про те, що існують газони, які не вимагають догляду.

В кінці літа

Будь-який газон, крім штучного, вимагає регулярного прополювання та укосу. Перший укіс проводять через два тижні після посіву, через два-три дні проводять і перше прополювання. Другий укіс намічають через місяць після висіву, потім газон косять один раз на тиждень.

«Ваш Садівник» виконує посів та повний комплекс робіт з догляду за газоном Київ та Київської області.

☎(050) 334 60 70